Aktualności

"W Wejherowie powstaje wzorcowy system gospodarki odpadami"

"Zakład Usług Komunalnych realizuje ze środków unijnych budowę wzorcowego systemu gospodarki odpadami w Wejherowie pod nazwą EKO-FABRYKA o wartości dofinansowania unijnego blisko 8 mln zł. W tej sprawie nasz zakład wizytował Zastępca Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie."

ZUK otrzymał podziękowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Prezes ZUK Pan Roman Czerwiński otrzymał podziękowania za spotkanie z przedstawicielami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które odbyło się 11 grudnia 2018 r. w siedzibie spółki. Spotkanie dotyczyło realizacji projektu: "Budowa wzorcowego systemu gospodarki odpadami na terenie Gminy Miasta Wejherowa pod nazwą EKO-FABRYKA", w tym budowa Punktu Selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Szczęśliwego Nowego Roku !

Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2019 wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom życzy Roman Czerwiński Prezes Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. wraz z Pracownikami

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie wykonał kolejny plac zabaw

Przy ul. Iwaszkiewicza w Wejherowie wykonany został rodzinny plac zabaw. Przygotowany teren ma kilka stref – aktywną, czyli siłownię na świeżym powietrzu, wypoczynkową – z ławkami i stolikiem do gry w szachy i warcaby oraz plac zabaw dla dzieci.