Aktualności

Zarządzenie nr 31/2017 Prezesa Zarządu Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o., w sprawie dnia wolnego dla pracowników Zakładu w zamian za dzień świąteczny przypadający w wolną sobotę dnia 11.11.2017 r.

Zarządzenie nr 31/2017 Prezesa Zarządu Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.

Nowe boisko w Wejherowie. Nowe zlecenie dla ZUKu.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. po raz kolejny został wybrany na wykonawcę inwestycji projektu z Budżetu Obywatelskiego. Tym razem ZUK zbuduje pełnowymiarowe boisko przy ul. Sikorskiego.

Zawody Wędkarskie Media 2017 w Ostrzycach

Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. po raz kolejny wzięli udział w zawodach wędkarskich. W tym roku w kategorii spławik z brzegu drużyna ZUK zdobyła pierwsze miejsce na podium.

Ruszyła budowa "Centrum Sportu Tytani"

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. rozpoczął prace budowlane "Centrum Sportu Tytani" przy ulicy Pomorskiej. Zakres prac obejmuje budowę 3 boisk oraz bieżni lekkoatletycznej. Rozpoczęta budowa to I etap projektu, który został przez Tytanów zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok i zakwalifikował się do realizacji przez Urząd Miasta w Wejherowie. Oficjalne otwarcie obiektu ma nastąpić do końca października 2017 roku.