Aktualności

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. zmodernizował kolejną ulicę w Wejherowie

Jedna z ostatnich dróg gruntowych w Wejherowie, ciąg ulic Grottgera i Mokwy, zyskała nową nawierzchnię. Inwestycja była odpowiedzią na liczne postulaty mieszkańców. Uroczyste oddanie do użytku nowej ulicy w Wejherowie-Śmiechowie odbyło się w poniedziałek (31 lipca). Nawierzchnia drogi została utwardzona płytami typu jumbo, jednak dołożono starań, by całość wykonano jak najbardziej komfortowo. Było to zgodne zarówno z postulatami mieszkańców, jak i radnych Wejherowa.

Trzeba jeszcze poczekać na Eko-Fabrykę

O nas w mediach: Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. ciągle nie otrzymał ostatecznego potwierdzenia o otrzymanej dotacji na budowę tak zwanej Eko-Fabryki. Z tego powodu trzeba było unieważnić przetarg na budowę nowoczesnego miejsca do gospodarowania odpadami i opóźnić inwestycję o minimum pół roku.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. odznaczony srebrnym listem gratulacyjnym

Podczas 50. Jubileuszowego Zjazdu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast w Serocku Zakład Usług Komunalny w Wejherowie Sp. z o.o. został odznaczony Srebrnym Listem Gratulacyjnym za wieloletni wkład w unowocześnianie polskiego systemu gospodarki odpadami komunalnymi.

Zapraszamy do składania ofert przetargowych

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. ogłosił 15 maja 2017 roku przetarg nieograniczony pn: Budowa wzorcowego systemu gospodarki odpadami na terenie Gminy Miasta Wejherowa pod nazwą EKO-FABRYKA w formule zaprojektuj i wybuduj, w zakresie umożliwiającym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zgodnie z przepisami Prawa budowlanego.