ZUK w mediach

Ruszyła budowa "Centrum Sportu Tytani"

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. rozpoczął prace budowlane "Centrum Sportu Tytani" przy ulicy Pomorskiej. Zakres prac obejmuje budowę 3 boisk oraz bieżni lekkoatletycznej. Rozpoczęta budowa to I etap projektu, który został przez Tytanów zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok i zakwalifikował się do realizacji przez Urząd Miasta w Wejherowie. Oficjalne otwarcie obiektu ma nastąpić do końca października 2017 roku.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. zmodernizował kolejną ulicę w Wejherowie

Jedna z ostatnich dróg gruntowych w Wejherowie, ciąg ulic Grottgera i Mokwy, zyskała nową nawierzchnię. Inwestycja była odpowiedzią na liczne postulaty mieszkańców. Uroczyste oddanie do użytku nowej ulicy w Wejherowie-Śmiechowie odbyło się w poniedziałek (31 lipca). Nawierzchnia drogi została utwardzona płytami typu jumbo, jednak dołożono starań, by całość wykonano jak najbardziej komfortowo. Było to zgodne zarówno z postulatami mieszkańców, jak i radnych Wejherowa.

TO ONI ZDOBYLI TYTUŁ OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 !

Piszą o nas: Roman Czerwiński, Prezes Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. zdobył tytuł osobowość roku 2016 powiatu wejherowskiego w kategorii biznes. Teraz wszyscy laureaci plebiscytu walczą o w wojewódzkim finale o tytuł Osobowść Roku Pomorza.  

DBAJĄ O PORZĄDEK. ROBIĄ TEŻ RZECZY NIETYPOWE.

Na co dzień nie zastanawiamy się - co, a zwłaszcza - kto, wpływa na utrzymanie porządku w mieście. Pozamiatane ulice, przycięte konary drzew lub krzaki to wszystko po prostu jest i wydaje nam sie zwyczajne.Żeby zadbać o porządek w mieście potrzebni są ludzie, którzy nad tym czuwają. Kto w Wejherowie zajmuje się takimi sprawami? To pracownicy Zakładu Usług Komunalnych. Wachlarz ich kompetencji jest jednak znacznie szerszy.  "Praktycznie cały rok na bieżąco ZUK ma mnóstwo pracy, której  może nie widać, a jest konieczna np. czyścimy studzienki deszczowe. Jesienią są tam liście, zimą jest tam piasek." - powiedział Roman Czerwiński prezes ZUK Wejherowo.