POWRÓT

KZG ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pn. "Małe dzieci nie chcą śmieci".

Szanowni Mieszkańcy,

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” z myślą o najmłodszych mieszkańcach Państwa gminy opracowuje ekologiczne bajki, które uczą szacunku do przyrody oraz odpowiedzialności za środowisko.

W ramach cyklu „Wielka podróż Sebka i Zuzi” pojawiła się przygoda trzecia pt. „Rycerski pojedynek”. Jeśli chcemy dowiedzieć się, kto stoczył pojedynek i jak można dbać o czyste powietrze,  koniecznie poznajmy historię opisaną w bajce. Wydawnictwo oraz słuchowisko w wersji cyfrowej (PDF, MP3) dostępne są w dziale MULTIMEDIA na stronie www.kzg.pl (link: https://kzg.pl/multimedia/bajki-przygody-sebka-i-zuzi/ ).

Z najnowszym wydawnictwem pt. „Rycerski pojedynek” związany jest także konkurs plastyczny pn. „Małe dzieci nie chcą śmieci”. Wspólnie ze smokiem Sebkiem oraz jego siostrą Zuzią przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych będą szukać sposobów na czyste powietrze. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia on-line znajdują się w zakładce EDUKACJA na stronie www.kzg.pl (link: https://kzg.pl/edukacja/formularze/ ).

 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły i przedszkola po bezpłatny odbiór książeczek w wersji papierowej do biura Związku (Gdynia, ul. Konwaliowa 1).