Aktualności

Podpisano umowy na wykonanie EKO-FABRYKI.

W dniach 3.07.2020 oraz 06.07.2020 r. w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. podpisano umowy z Wykonawcami projektu "Budowa wzorcowego systemu gospodarki odpadami na terenie Gminy Miasta Wejherowa pod nazwą EKO-FABRYK, w tym budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych". Projekt jest dofinansowany przez Fundusze Europejskie w kwocie 13 465 452,95 zł.

Wzorcowy projekt wdrażany w mieście

Piszą o nas: www.gwe24.pl "W Wejherowie powstaje wzorcowy system gospodarki odpadami, dofinansowany ze środków unijnych.[..] Inwestycja wejherowskiego Zakładu Usług Komunalnych została doceniona przez ekspertów.

Powstaje EKO - Fabryka

Piszą o nas: Puls Wejherowa "Zakład Usług Komunalnych buduje wzorcowy system gospodarki odpadami w Wejherowie pod nazwą EKO - FABRYKA, korzystając z dofinansowania unijnego o wartości blisko 8 mln zł. W tej sprawie zakład wizytował zastępca Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie."

"W Wejherowie powstaje wzorcowy system gospodarki odpadami"

"Zakład Usług Komunalnych realizuje ze środków unijnych budowę wzorcowego systemu gospodarki odpadami w Wejherowie pod nazwą EKO-FABRYKA o wartości dofinansowania unijnego blisko 8 mln zł. W tej sprawie nasz zakład wizytował Zastępca Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie."