HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

Szanowni Mieszkańcy Wejherowa, poniżej przedstawiamy Państwu obowiązujący od 01.03.2020 do 31.12.2020 harmonogram wywozu odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.

Przypominamy, że harmonogram wywozu odpadów komunalnych jest podzielony na cztery rejony wg wykazu ulic.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej:

Jednorodzinne rejon 1 - zobacz harmonogram

I Morskiego Pułku Strzelców, Asnyka, Baczyńskiego, Bema, Bolduana, Borowiacka, Brzechwy, Ceynowy, Chmielewskiego, Czarnieckiego, Czeladnicza, Drzeżdżona, Dzięcielskiego, Fenikowskiego, Gdańska, Grottgera, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Iwaszkiewicza, Jaśminowa, Kaszubska, Kociewska, Konopnickiej, Kropidłowskiej, Leśmiana, Ludowa, Maszopów, Mestwina, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Patoka, Pokoju, Prusa, Reja, Rybacka, Rzemieślnicza, Skargi, Staffa, Stefczyka, Szczukowskiej, Szyprów, Świętopełka, Trepczyka, Tuwima, Waśkowskiego, Weteranów 

Jednorodzinne rejon 2 - zobacz harmonogram

I Brygady Pancernej WP, Akacjowa, Architektów, Budowlanych, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chopina, Derdowskiego, Dolna, Geodetów, Gołębia, Graniczna, Gulgowskiego, Heyki, Inżynierska, Jagalskiego, Jana z Kolna, Jaskółcza, Jasna, Karnowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołłątaja, Kossaka, Krasińskiego, Krucza, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Łabędzia, Majkowskiego,
Nad Kanałem, Nadbrzeże Redy, Nadrzeczna, Nanicka, Narutowicza, Niska, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Ofiar Piaśnicy, Ogrody Nanickie, Okrężna, Panek, Partyzantów, Podmiejska, Pruszkowskiego, Przemysłowa, Pułaskiego, Rejtana, Rogali, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Staromłyńska, Stolarska, Tartaczna, Techników, Transportowa, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa, Żeromskiego

Jednorodzinne rejon 3 - zobacz harmonogram

12 Marca, Boczna, Brzozowa, Cicha, Dąbrowskiego, Gniewowska, Harcerska,  Judyckiego, Kamienna, Kasprowicza, Klasztorna, Krasickiego, Krótka, Krzyżowa, Leśna, Matejki, Mickiewicza, Myśliwska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia, Osiedle Przyjaźni,  Paderewskiego, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Przebendowskiego,  Płk Dąbka, Pucka, Reformatów, Roszczynialskiego, Sędzickiego, Sikorskiego, Skibniewskiej, Śmiechowska, Środkowa, Św. Anny, Torowa, Wałowa,  Wąska, Wniebowstąpienia,  Wschodnia, Wysoka, Zamkowa

Jednorodzinne rejon 4 - zobacz harmonogram

1 Maja, 10 Lutego, 3 Maja, Abrahama, Batalionu Morskiego, Bukowa, Drzewiarza (odbiór zmieszanych w środy), Dworcowa, Hallera, Inwalidów Wojennych, Jana Pawła II, Kalwaryjska, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kotłowskiego, Krofeya, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Łęgowskiego, Marynarki Wojennej, Modra, Mostnika, Północna,  Rogaczewskiego, Rzeźnicka,  Sienkiewicza, Słowińców, Sobieskiego, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Srebrny Potok, Strzelecka, Sucharskiego, Szczęśliwa, Św. Jacka, Św. Jana, Transportowa, Urocza, Wejherowska, Wybickiego, Wzgórze Wolności, Zachodnia, Złota

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych dla zabudowy wielorodzinnej:

Wielorodzinne rejon 1 - zobacz harmonogram

I Morskiego Pułku Strzelców, Asnyka, Baczyńskiego, Bema, Bolduana, Borowiacka, Brzechwy, Ceynowy, Chmielewskiego, Czarnieckiego, Czeladnicza, Drzeżdżona, Dzięcielskiego,
Fenikowskiego (drugi odbiór w piątki), Gdańska, Grottgera, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Iwaszkiewicza, Jaśminowa, Kaszubska, Kociewska, Konopnickiej, Kropidłowskiej, Leśmiana, Ludowa, Maszopów, Mestwina, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Osiedle Kaszubskie, Patoka, Pokoju, Prusa, Reja, Rybacka, Rzemieślnicza, Skargi, Staffa, Stefczyka, Szczukowskiej, Szyprów, Świętopełka, Trepczyka, Tuwima, Waśkowskiego, Weteranów 

Wielorodzinne rejon 2 - zobacz harmonogram

I Brygady Pancernej WP, Akacjowa, Architektów, Budowlanych, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chopina, Derdowskiego, Dolna, Geodetów, Gołębia, Graniczna, Gulgowskiego, Heyki, Inżynierska, Jagalskiego, Jana z Kolna, Jaskółcza, Jasna, Karnowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołłątaja, Kossaka, Krasińskiego, Krucza, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Łabędzia, Majkowskiego, Nad Kanałem, Nadbrzeże Redy, Nadrzeczna, Nanicka, Narutowicza, Niska, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Ofiar Piaśnicy, Ogrody Nanickie, Okrężna, Panek, Partyzantów, Podmiejska, Pruszkowskiego, Przemysłowa, Pułaskiego, Rejtana, Rogali, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Staromłyńska, Stolarska, Tartaczna, Techników, Transportowa, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa, Żeromskiego

Wielorodzinne rejon 3 - zobacz harmonogram

12 Marca, Boczna, Brzozowa, Cicha, Dąbrowskiego, Gniewowska, Harcerska,  Judyckiego, Kamienna, Kasprowicza, Klasztorna, Krasickiego, Krótka, Krzyżowa, Leśna, Matejki, Mickiewicza, Myśliwska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia, Osiedle 1000 Lecia PP, Osiedle Przyjaźni, Osiedle Staszica, Paderewskiego, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przebendowskiego, Pucka, Płk Dąbka, Reformatów, Roszczynialskiego, Sędzickiego, Sikorskiego, Skibniewskiej, Śmiechowska, Środkowa,
Św. Anny, Torowa, Wałowa, Wąska, Wniebowstąpienia, Wschodnia, Wysoka, Zamkowa

Wielorodzinne rejon 4 - zobacz harmonogram

1 Maja, 10 Lutego, 3 Maja, Abrahama, Batalionu Morskiego, Bukowa, Dworcowa, Hallera, Inwalidów Wojennych, Jana Pawła II, Kalwaryjska, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kotłowskiego, Krofeya, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Łęgowskiego, Marynarki Wojennej, Modra, Mostnika, Rogaczewskiego, Rzeźnicka, Sienkiewicza, Słowińców, Sobieskiego, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Srebrny Potok, Strzelecka, Sucharskiego, Szczęśliwa, Św. Jacka, Św. Jana, Transportowa, Urocza, Wejherowska, Wybickiego, Wzgórze Wolności, Zachodnia, Złota