Aktualności

EkoFabryka. Zachwycający rozwój ZUK-u!

Piszą naszej EkoFabryce na portalu wejherowo24.info. Z każdym dniem EkoFabryka się zmienia. Wewnątrz trwają już prace wykończeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Budowa EkoFabryki idzie pełną parą!

Budowa EkofFbryki idzie pełną parą! #ekofabryka Trwają intensywne prace przy budowie EkoFabryki w Wejherowie. Projekt powstaje w obiektach dawnej ???? fabryki drzewnej w okolicach ulic Tartacznej i Budowlanych. W ramach projektu EkoFabryki powstały również podziemne pojemniki tzw. gniazda, które przeznaczone są do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Budowa idzie bardzo sprawnie i widać już rezultaty tych prac.

Dzień Kobiet z EKOFABRYKĄ - za "graty" Panie otrzymają kwiaty!

Mimo iż, kalendarzowa zima nadal trwa, to u nas już wiosenna energia! #ekofabryka #PSZOK 8 marca w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) odbędzie się Eko Dzień Kobiet. Dla każdej z Pań, która przyniesie "graty" - mamy kwiaty*. Do zobaczenia! Wykaz odpadów, które przyjmuj PSZOK określa Regulamin dostępny na naszej stronie: https://zukwejherowo.pl/punkt-selektywnej-zbiorki-odpadow... *akcja trwa do wyczerpania zapasów kwiatów doniczkowych Pokaż mniej

EKOFABRYKA w Wejherowie ma powstać jeszcze w tym roku.

Piszą o nas na portalu nadmorski24.pl. Nowa inwestycja Zakładu Usług Komunalnych – trwa budowa Ekofabryki w Wejherowie. Ma to być wzorcowy system gospodarki odpadami, gdzie będą różnego rodzaju myjnie, warsztaty i miejsce składowania oraz przeładunku odpadów. Pojawi się także możliwość upcyklingu i recyklingu. Więcej szczegółów w artykule.