Aktualności

UWAGA! 31 grudnia ZUK i EKOZUK czynne do godz. 12:00

Prezes Zarządu Spółek ZUK i EKOZUK uprzejmie informuje, iż w dniu 31.12.2019 r. (poniedziałek) Spółki będą czynne do godz. 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wesołych Świąt!

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Prezes Zarządu Roman Czerwiński i Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. oraz EKOZUK Sp. z o.o.

UWAGA! 9 grudnia ZUK i EKOZUK czynne do godz. 13:30

Prezes Zarządu Spółek ZUK i EKOZUK uprzejmie informuje, iż w dniu 09.12.2019 r. (poniedziałek) Spółki będą czynne do godz. 13:30. Za utrudnienia przepraszamy.

Zmiany w "Regulaminie utrzymania czystości i porządku w Gminie Miasta Wejherowa".

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Wejherowa, która odbyła się w dniu 05.11.2019 r. wprowadzono zmiany do uchwały w sprawie "Regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Miasta Wejherowa" oraz sprawie „Szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości…”. Wprowadzenie zmian było konieczne z uwagi na znowelizowane ustawodawstwo z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi.