Aktualności

Od 11 maja 2020 ponownie otwieramy PSZOK.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. od 11 maja 2020 r. (poniedziałek) ponownie otwiera PSZOK. PSZOK będzie czynny od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do godz. 15:00. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz klientów związane z zagrożeniem rozprzestrzeniania się korona wirusa na PSZOK będą obowiązywać nowe zasady przyjmowania odpadów. Więcej informacji w artykule.

Uwaga! Zmiana w kodach kreskowych na worki.

Uprzejmie informujemy Mieszkańców Wejherowa, że nastąpiła zmiana w kodach kreskowych na worki. Zgodnie z nowymi zasadami nie ma obowiązku oklejania worków do segregacji odpadów jednorazowymi kodami kreskowymi, które dotychczas można było odebrać w Biurze Obsługi Mieszkańców bądź otrzymać podczas najbliższego odbioru odpadów komunalnych (po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania na kody).

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, radości, optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość. Niech ten czas będzie wypełniony pokojem oraz miłością najbliższych. życzy Prezes Zarządu Roman Czerwiński i Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. oraz EKOZUK Sp. z o.o.

Zalecenia w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Zalecenia w oparciu o wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)