Aktualności

ZUK i EKOZUK nieczynne w dniu 17.08.2020 r.

Uprzejmie informujemy, że Spółki ZUK i EKOZUK w dniu 17.08.2020 r. (poniedziałek) będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Prezes Spółki ZUK był gościem Rada Kaszëbë

Prezes Spółki ZUK - Pan Roman Czerwiński w dniu dzisiejszym był gościem w porannej audycji radiowej Radia Kaszëbë o nazwie: "Gość Dzień Dobry Kaszuby". Na antenie Radia Pan Prezes był pytany przede wszystkim o rozpoczętą budowę podziemnych gniazd do selektywnej zbiórki odpadów czy też o błędy jakie popełniają mieszkańcy Wejherowa podczas segregacji w domach. Zachęcamy do wysłuchania audycji.

Poszukujemy Pracowników do Działu Oczyszczania

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku zamiatacz. Więcej informacji w artykule.

Ruszyła budowa podziemnych gniazd.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. rozpoczął budowę podziemnych gniazd tj. podziemnych pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Prace nad pierwszym gniazdem rozpoczęto przy ul. Północnej w Wejherowie. Gniazda stanowić będą integralną część zabudowy śródmiejskiej Wejherowa poprzez wkomponowanie ich w istniejącą infrastrukturę. Projekt jest dofinansowany przez Fundusze Europejskie.