Aktualności

EKOFABRYKA w Wejherowie ma powstać jeszcze w tym roku.

Piszą o nas na portalu nadmorski24.pl. Nowa inwestycja Zakładu Usług Komunalnych – trwa budowa Ekofabryki w Wejherowie. Ma to być wzorcowy system gospodarki odpadami, gdzie będą różnego rodzaju myjnie, warsztaty i miejsce składowania oraz przeładunku odpadów. Pojawi się także możliwość upcyklingu i recyklingu. Więcej szczegółów w artykule.

Komunalny Związek Gmin "Doliny Redy i Chylonki" ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów.

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” zaprasza uczniów z terenu działania Związku do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Błękitno – zielona infrastruktura w moim mieście”. Więcej informacji w artykule.

Konkurs ekologiczny pt.: "Pokochaj segregację!"

Segregacja czy też trend bycia EKO jest bardzo popularny wśród naszego społeczeństwa w związku z tym chcemy pokazać, iż wielu mieszkańców Wejherowa angażuje się w dbanie o nasze środowisko w tym prowadzi prawidłową zbiórkę odpadów w swoich domach. Dlatego też chcemy zachęcić mieszkańców Wejherowa do wzięcia udziału w naszym konkursie ekologicznym pt: "Pokochaj segregację!". Więcej szczegółów w artykule.

Nowy harmonogram odbioru odpadów z Wejherowa na rok 2021

Szanowni Mieszkańcy, Przypominamy, że na naszej stronie internetowej jest dostępny nowy harmonogram odbioru odpadów z miasta Wejherowa obowiązujący od 01.01.2021 do 31.12.2021 r. Żeby pobrać harmonogram wystarczy kliknąć tutaj i wybrać odpowiedni rejon i rodzaj zabudowy.