Aktualności

Źle segregujesz? Dostaniesz żółtą bądź czerwoną kartkę!

Szanowni Mieszkańcy, Przypominamy, że od 1 marca 2020 r. na terenie miasta Wejherowa funkcjonuje system nakładania "żółtej i czerwonej kartki" za nieprawidłową segregację odpadów. Więcej informacji na temat zasad przyznawania kartek znajdą Państwo w artykule.

KZG ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pn. "Małe dzieci nie chcą śmieci".

Komunalny Związek Gmin Doliny "Redy i Chylonki" przygotował dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta ekologiczne bajki oraz organizuje konkurs plastyczny pn. "Małe dzieci nie chcą śmieci". Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Więcej informacji w artykule.

Daję przykład - segreguję!

Skuteczna i prawidłowa segregacja „u źródła„ czyli w naszych domach jest możliwa. Doskonałym przykładem jest Wspólnota Mieszkaniowa „Osiedle przy Pompie” w Wejherowie, która konsekwentnie i zgodnie z określonymi zasadami segreguje odpady. Wczoraj spotkaliśmy się z przedstawicielami wspólnoty.

Awaria telefonów stacjonarnych.

Szanowni Mieszkańcy informujemy, że w dniach 06.07.2021 - 07.07.2021 r. z powodu awarii sieci telefonów stacjonarnych kontakt telefoniczny możliwy jest wyłącznie poprzez telefony komórkowe. Więcej informacji znajdą Państwo w ogłoszeniu.