Galeria zdjęć

Piknik Ekologiczny #wodaizieleń

Fotorelacja z II Pikniku Ekologicznego #wodaizieleń Tegoroczny Piknik Ekologiczny poświęcony był zieleni i wodzie, a jego celem było zachęcenie mieszkańców do zwrócenia uwagi na ochronę środowiska i zmian nawyków, jakie może każdy poczynić w celu ochrony klimatu.

W Wejherowie na dobre rozgościła się wiosna i to wiosna bardzo kolorowa!

O tym, jak ważna jest zieleń miejska, nie trzeba nikogo przekonywać. W Wejherowie na dobre rozgościła się wiosna i to wiosna bardzo kolorowa! Efekty pracy naszego Działu Zieleni można podziwiać od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Wszystko wygląda pięknie. Zobaczcie sami!

Podpisano umowy na wykonanie EKO-FABRYKI.

W dniach 3.07.2020 oraz 06.07.2020 r. w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. podpisano umowy z Wykonawcami projektu "Budowa wzorcowego systemu gospodarki odpadami na terenie Gminy Miasta Wejherowa pod nazwą EKO-FABRYK, w tym budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych". Projekt jest dofinansowany przez Fundusze Europejskie w kwocie 13 465 452,95 zł.

Przy SP nr 8 powstało miasteczko rowerowe. Wykonawcą był Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. po raz kolejny było Wykonawcą projektu wyłonionego do realizacji w ramach Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem projekt obejmowało zaprojektowanie i wykonanie "miasteczka rowerowego" przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie. Autorką projektu była Pani Dorota Chodubska. Więcej informacji w artykule.