Aktualności

Oddaj swój głos na EKOFABRYKĘ w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

Szanowni Mieszkańcy EKOFABRYKA została nominowana w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Już dziś ruszyło głosowanie! Więcej informacji w artykule.

Nowa lokalizacja PSZOK!!!

Drodzy Mieszkańcy! Od 1 marca br. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie otwarty w nowej lokalizacji. Z naszej dotychczasowej siedziby przy ul. Obrońców Helu 1 przenosimy się na ul. Ekologiczną 7 w Wejherowie. Dojazd do ul. Ekologicznej możliwy jest od ul. Szkutników bądź od ul. Budowlanych.

To już dziś! Ruszył pilotażowy program gniazd podziemnych.

Dziś w Wejherowie ruszył pilotażowy program segregacji odpadów w pojemnikach podziemnych tzw. gniazdach usytuowanych w ośmiu lokalizacjach na terenie Wejherowa. Więcej informacji w artykule.

Podziemne pojemniki tzw. gniazda są już gotowe do użytku.

Mówią o nas w TTM: Już w maju część mieszkańców Wejherowa będzie mogła zacząć korzystać z nowego sposobu wyrzucania swoich odpadów. Do ich dyspozycji oddane zostaną podziemne gniazda Zakładu Usług Komunalnych. O funkcjonowaniu gniazd opowiedział Prezes Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Pan Roman Czerwiński. Zapraszamy do obejrzenia reportażu.