Kierownik ds. Technicznych

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko kierownika ds. technicznych.

Zakres obowiązków:

  •  nadzór i obsługa przeglądów prewencyjnych dot. systemów technicznych w budynkach,

  • nadzór nad przeglądami obiektów wynikających z prawa budowlanego oraz przeglądami urządzeń i sprzętu wynikającymi z dokumentacji techniczno - ruchowej,

  • nadzór nad służbami technicznymi, ochrony fizycznej oraz firmami zewnętrznymi,

  • opracowywanie harmonogramów przeglądów instalacji technicznych,

  • przeprowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków w tym korespondencja ze służbami technicznymi, firmami zewnętrznymi i klientami,

  • prowadzenie magazynu części zamiennych i materiałów,

  • sporządzanie zamówień na materiały i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektów użytkowanych przez Spółkę,

  • sporządzanie kalkulacji ofertowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym;

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości;

  • znajomość obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych;

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • stabilność zatrudnienia;

  • terminową wypłatę wynagrodzenia;

Prosimy o załączanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych.

CV należy wysłać na adres: anna.lyczko@zukwejherowo.pl lub poprzez portal olx https://www.olx.pl/oferta/praca/kierownik-ds-technicznych-CID4-IDZ57qS.html?bs=olx_pro_listing

Treść klauzuli:

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi Kandydatami.