Pracownik Działu Dróg i Zieleni.

Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. zatrudni pracownika do Działu Dróg i Zieleni.

Zadania:

  • koszenie/załadunek trawy,
  • obsługa prostych urządzeń ogrodniczych,
  • obsługa i konserwacja maszyn,
  • grabienie/załadunek liści, trawy
  • prace porządkowe na skwerach i trawnikach,
  • prace pomocnicze przy zadaniach będących w zakresie działu

 Wymagania:

  • zaangażowanie w pracy;
  • chęć i zaangażowanie w nauce przy obsłudze maszyn;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej;
  • rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane;

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku •  w godz. 6-14 lub 7-15
  • stabilność zatrudnienia;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: sekretariat@zukwejherowo.pl z dopiskiem
w temacie CV – Pracownik Działu Dróg i Zieleni

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych.
Treść klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO).